Logowanie...

Dostęp do niektórych części serwisu wymaga posiadania konta użytkownika. Zaloguj się, aby mieć pełen dostęp do wszystkich treści strony.

Nie pamiętasz hasła?
Rejestracja

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami.

System kotar dźwiękoszczelnych Rantzows

OPIS TECHNICZNY

Dźwiękochłonna kotara grodząca Rantzows jest jedno lub dwuwarstwową kotarą wydzielającą halę sportową na dwie (lub więcej) części. Kotara nadaje się do wszelkiego rodzaju hal sportowych, w których istnieje potrzeba podziału oraz izolacji dźwiękowej.
Zmywalna i ognioodporna tkanina PVC posiada wysoką wytrzymałość na rozdarcie. Dzięki ukryciu nitów i szwów, konstrukcja eliminuje ryzyko kontuzji użytkowników oraz uszkodzeń samego materiału. Podnoszenie materiału kotary odbywa się za pomocą silnika konstrukcji oraz pasków wszytych w materiał od wewnętrznej strony materiału. Operacja odbywa się za pomocą sterownika zainstalowanego na ścianie. Silnik o zwiększonej żywotności jest wyposażony w urządzenie awaryjne, który zatrzymuje pracę w razie problemów z siecią lub konstrukcją.
Każdy projekt kotary jest indywidualnie dostosowywany do danego obiektu sportowego.
Standardowe kolory materiału kotary: szary i beżowy.

Specyfikacja techniczna:
Materiał kotary: wzmocniony materiał PVC
Gramatura PVC: 2000 gr/m2 - 1200 gr/m2 - 680 gr/m2
Waga całkowita: 5 kg/m2 – 3 kg/m2 – 1,7 kg/m2
Opcjonalnie: drzwi, dolny profil do nawierzchni, wycięcie materiału dla trybuny, pakiet dźwiękochłonny.
Ognioodporność zgodnie z normami: DIN 4102 B2, SIS 650082
Redukcja dźwięku: 30dB* (wartość przybliżona, uzależniona od warunków środowiskowych istniejących na obiekcie sportowym).

INFORMACJE

Wyślij zapytanie
Kup w naszym sklepie
Dodaj do zapytania ofertowego
Kontakt
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług. W trosce o Twój komfort i bezpieczeństwo, nie przechowujemy w nich żadnych danych osobowych. W przeglądarce, możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies.
Rozumiem, zamknij informację.