Logowanie...

Dostęp do niektórych części serwisu wymaga posiadania konta użytkownika. Zaloguj się, aby mieć pełen dostęp do wszystkich treści strony.

Nie pamiętasz hasła?
Rejestracja

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami.

Fotel ze składanym siedziskiem PESMENPOL DELTA

OPIS TECHNICZNY

Wytrzymałe, profilowane siedzisko wraz z oparciem.

Wykonane z poliamidu lub polipropylenu – atestowanych tworzyw spełniających specjalistyczne normy i posiadających stosowne badania i certyfikaty. Materiały te charakteryzują się bardzo wysokimi parametrami mechanicznymi i fizykochemicznymi. Doskonale sprawdzają się w trudnych i wymagających warunkach eksploatacji.

Dzięki mechanizmowi grawitacyjnemu siedzisko składa się automatycznie i zapewnia szerokie przejście w rzędach gwarantując użytkownikom wygodę i bezpieczeństwo. Gdy krzesło jest nie użytkowane nie osiada na nim kurz i brud, woda czy śnieg. Złożone krzesło zajmuje tylko 230 mm.

Mechanizm jest niezawodny  i solidny. Posiada minimalną ilość części, które mogą ulec awarii, nie wymaga stosowania środków konserwujących. Całość instalowana jest na stalowej belce nośnej, instalowanej na uchwytach dopasowanych do konstrukcji widowni.
Konstrukcja siedziska produkowana jest w wersji:
- cynkowanej ogniowo (zalecane do obiektów otwartych)
- lakierowanej proszkowo (zalecane do obiektów zamkniętych).

Łożysko jest wykonane z wytrzymałego tworzywa o specjalnym przeznaczeniu do elementów konstrukcyjnych. Brak części metalowych mogących ulec korozji.
 

INFORMACJE

  • Jednostka miary: sztuka
Wyślij zapytanie
Kup w naszym sklepie
Dodaj do zapytania ofertowego
Kontakt
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług. W trosce o Twój komfort i bezpieczeństwo, nie przechowujemy w nich żadnych danych osobowych. W przeglądarce, możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies.
Rozumiem, zamknij informację.