Logowanie...

Dostęp do niektórych części serwisu wymaga posiadania konta użytkownika. Zaloguj się, aby mieć pełen dostęp do wszystkich treści strony.

Nie pamiętasz hasła?
Rejestracja

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami.

Osoby kontaktowe

Osoby kontaktowe

ZARZĄD

Edward Niepsuj
Prezes Zarządu
tel. +48 12 273 06 49
e-mail:
biuro@pesmenpol.pl

Piotr Niepsuj
Wiceprezes Zarządu
tel. +48 12 273 06 49
e-mail: piotr.niepsuj@pesmenpol.pl

Szymon Niepsuj
Wiceprezes Zarządu
tel. +48 12 273 06 40
e-mail: szymon.niepsuj@pesmenpol.pl



DZIAŁ TECHNICZNO-HANDLOWY
 
Sylwia Hudaszek
Sekretariat
Tel. +48 12 273 06 40
e-mail: sylwia.hudaszek@pesmenpol.pl
skype: pesmenpol.sh

Anna Grabias
Marketing
Tel. +48 12 273 06 63
e-mail: anna.grabias@pesmenpol.pl
skype: pesmenpol.ag

Krzysztof Biały
Dyrektor Sprzedaży Krajowej
tel. +48 12 273 06 45
tel. kom. +48 505 154 040
e-mail: krzysztof.bialy@pesmenpol.pl

Agata Śmigla
Specjalista ds. Sprzedaży Krajowej
tel. +48 12 273 06 48
tel. kom. +48 505 144 110
e-mail: agata.smigla@pesmenpol.pl
 
Stanisław Makselon
Specjalista ds. Sprzedaży Krajowej
tel. +48 12 273 06 51
tel. kom. + 48 799 178 115
e-mail: stanislaw.makselon@pesmenpol.pl

 
Ireneusz Jakubczyk
Specjalista ds. Eksportu
tel. +48 12 273 06 53
tel. kom. + 48 515 000 578
e-mail: ireneusz.jakubczyk@pesmenpol.pl
skype: pesmenpol.ij
 
Halina Nowak
Specjalista ds. Eksportu
tel. +48 12 273 06 46
tel. kom. + 48 515 000 577
e-mail: halina.nowak@pesmenpol.pl
skype: pesmenpol.hn
 
Ewelina Niepsuj
Specjalista ds. Eksportu
tel. +48 12 273 06 52
tel. kom. + 48 515 503 202
e-mail: ewelina.niepsuj@pesmenpol.pl
skype: pesmenpol.ewelina
 
Bogusław Kasprzycki
Kierownik ds. Projektowania i Przygotowania Produkcji
tel. +48 12 273 06 44
tel. kom. +48 503 038 283
e-mail: boguslaw.kasprzycki@pesmenpol.pl
 
Mariusz Chlipała
Konstruktor
tel. +48 12 273 06 65
tel. kom +48 517 181 280
e-mail: mariusz.chlipala@pesmenpol.pl
 
Marcin Dróżdż
Konstruktor
tel. +48 12 273 06 64
e-mail: marcin.drozdz@pesmenpol.pl
 
Daniel Skałka
Konstruktor
tel. +48 12 273 06 47
e-mail: daniel.skalka@pesmenpol.pl
 
Arkadiusz Dyla
Konstruktor
tel. +48 12 273 06 43
e-mail: arkadiusz.dyla@pesmenpol.pl

skype: pesmenpol.ad

Krzysztof Tokarz
Usługi Technologiczne
tel. +48 12 273 06 91
tel. kom. +48 799 178 208
e-mail: uslugi@pesmenpol.pl
 

DZIAŁ REALIZACJI

Małgorzata Niepsuj
Sekretariat
tel. +48 12 273 06 49
e-mail: biuro@pesmenpol.pl
 
Andrzej Cienkosz
Specjalista ds. Realizacji Sprzedaży
tel. +48 12 273 06 69
e-mail: andrzej.cienkosz@pesmenpol.pl
 
Justyna Leśniak
Specjalista ds. Sprzedaży
tel. +48 12 273 06 67
e-mail:
justyna.lesniak@pesmenpol.pl
 
Katarzyna Liszkiewicz
Specjalista ds. Zakupów
tel. +48 12 273 06 68
e-mail: katarzyna.liszkiewicz@pesmenpol.pl
 
Monika Papież
Specjalista ds. Płatności i Windykacji
tel. +48 12 273 06 92
e-mail:
monika.papiez@pesmenpol.pl
 

DZIAŁ KADR I KSIĘGOWOŚCI

Maria Niepsuj
Prokurent
tel. +48 12 273 06 71
e-mail: ksiegowosc@pesmenpol.pl

Zofia Postawa
Główna Księgowa
tel. +48 12 273 06 79
e-mail:
ksiegowosc@pesmenpol.pl
 
Agnieszka Petruczenko
Specjalista ds. Kadr i Księgowości
tel. +48 12 273 06 72
e-mail: agnieszka.petruczenko@pesmenpol.pl
 
Joanna Tułacz
Specjalista ds. Kadr i Księgowości
tel. +48 12 273 06 74
e-mail: joanna.tulacz@pesmenpol.pl





 
Kontakt
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług. W trosce o Twój komfort i bezpieczeństwo, nie przechowujemy w nich żadnych danych osobowych. W przeglądarce, możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies.
Rozumiem, zamknij informację.