Logowanie...

Dostęp do niektórych części serwisu wymaga posiadania konta użytkownika. Zaloguj się, aby mieć pełen dostęp do wszystkich treści strony.

Nie pamiętasz hasła?
Rejestracja

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami.

O firmie

O firmie

Firma PESMENPOL  jest wiodącym w Polsce producentem profesjonalnych urządzeń sportowych i dostawcą wyposażenia hal sportowych.

Oferta firmy obejmuje:
1. Wyposażenie obiektów sportowych
·    Profesjonalny sprzęt do gier zespołowych (koszykówka, siatkówka, tenis, itp.)
·    Wyposażenie stałe i ruchome obiektów sportowych
·    Sprzęt do piłki ręcznej i nożnej (bramki, kabiny)
·    Sprzęt gimnastyczny
·    Wyposażenie szatni sportowych
·   Szeroki asortyment akcesoriów sportowych: między innymi wózki i stojaki na piłki, wózki na materace itd.

2. Trybuny sportowe, wyposażenie widowni
Oferta trybun sportowych obejmuje wiele rodzajów trybun stałych, składanych teleskopowo, mobilnych, stanowiących wyposażenie zarówno obiektów sportowych, jak również sal konferencyjnych, sal koncertowych.
W ciągu ostatnich lat wyposażyliśmy w trybuny wiele obiektów sportowych takich jak boiska, stadiony, hale sportowe, sale konferencyjne.

3. Szafy i meble metalowe
Firma PESMENPOL jest producentem systemu szaf metalowych, stanowiących wyposażenie szatni zarówno w budynkach sportowych oraz użyteczności publicznej, jak i zakładów pracy i zakładów produkcyjnych.
Produkowane szafy cechuje wysoka jakość i estetyka wykonania. Oferujemy krótkie terminy dostaw i możliwość dowolnej konfiguracji kolorystycznej poszczególnych elementów szaf.

4. Usługi technologiczne
Zobacz: CENTRUM TECHNOLOGICZNE.

5. Sprzęt do sprzątania
Ostatnim segmentem produkcji firmy PESMENPOL są urządzenia do utrzymywania czystości: zestawy i wózki do sprzątania oraz przejezdne pojemniki na odpady.

Wszystkie urządzenia są wdrażane do produkcji seryjnej w oparciu o własne rozwiązania konstrukcyjne po przeprowadzeniu prób wytrzymałościowych i eksploatacyjnych. Efektem takich działań jest doskonała jakość urządzeń, co zapewnia im popularność wśród odbiorców krajowych i zagranicznych.
Poza działalnością produkcyjną firma prowadzi profesjonalny montaż sprzętu sportowego w halach i na boiskach sportowych. Przy użyciu najnowszych technologii montażu wykwalifikowana kadra pracowników wyposaża obiekty i hale sportowe po ich całkowitym wykończeniu, bez potrzeby wykonywania przygotowawczych prac budowlanych.

Firma PESMENPOL osiągnęła pozycję wiodącej firmy na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych dzięki wysoko rozwiniętym rozwiązaniom technicznym, nowoczesnym metodom produkcyjnym, wysoko zmotywowanym pracownikom i dużej trosce o Klientów. W okresie swojej działalności firma wyposażyła ponad 1500 obiektów sportowych w kraju i za granicą w urządzenia sportowe własnej produkcji.

Obecnie zatrudniamy ponad 100  osób w naszej firmie, natomiast kolejne 50 osób pracuje w firmach kooperujących na stałe z nami. Produkcja odbywa się w czterech zakładach produkcyjnych:

1. Siedziba Spółki - Myślenice, ul. Słowackiego 75A

2. Centrum Logistyczno - Magazynowe w Myślenicach, ul. Słowackiego 81D


3. Zakład produkcyjny nr 1 w Trzemeśni, Trzemeśnia 53


4. Centrum Technologiczne - Zakład Produkcyjny nr 2 w Myślenicach, ul. Słowackiego 81C


Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym do produkcji elementów metalowych oraz nowoczesną malarnią proszkową firmy Monkiewicz o długości pieca 6,5 m. Posiadamy dwie wycinarki laserowe, prasy do gięcia i tłoczenia oraz centra obróbcze CNC. Wiecej informacji na temat usług technologicznych tutaj.
Transport wykonujemy własnymi samochodami. Zespoły montażowe wyposażone są w profesjonalne narzędzia firmy HILTI. Posiadamy własne zaplecze projektowe do projektowania wyposażenia hal oraz przygotowania produkcji.

Kontakt
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług. W trosce o Twój komfort i bezpieczeństwo, nie przechowujemy w nich żadnych danych osobowych. W przeglądarce, możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies.
Rozumiem, zamknij informację.