Logowanie...

Dostęp do niektórych części serwisu wymaga posiadania konta użytkownika. Zaloguj się, aby mieć pełen dostęp do wszystkich treści strony.

Nie pamiętasz hasła?
Rejestracja

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami.

Kariera

Kariera
Aktualne oferty pracy
1. Konstruktor / Specjalista d/s Technicznych

Miejsce pracy: Myślenice

Zakres obowiązków:
  • Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie tworzenie dokumentacji technicznej oraz techniczno-handlowej, modelowanie trójwymiarowe, wizualizacja produktów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (lub w trakcie studiów kierunkowych)
  • znajomość systemu Autodesk Inventor, Autocad lub pokrewnych systemów.
  • doświadczenie w pracy związanej z projektowaniem 3D (modelowanie trójwymiarowe, wizualizacja)
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji 2D
  • znajomość podstaw DTP i grafiki komputerowej.
Oferujemy:
  • interesującą, odpowiedzialną pracę;
  • atrakcyjne, stabilne warunki zatrudnienia.
  • praca w pełnym wymiarze godzin
Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres email: zarzad@pesmenpol.pl . W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numerem 697 971 335.

2. Spawacz MIG / MAG

Miejsce pracy: Trzemeśnia

Wymagania:
  • doświadczenie: minimum 3 lata na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność
  • dyspozycyjność
Oferujemy:
  • interesującą, odpowiedzialną pracę
  • atrakcyjne, stabilne warunki zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres email: zarzad@pesmenpol.pl. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numerem 697 971 335.

3. Ślusarz

Wymagania:
Oferujemy:

Kontakt
Rozumiem, zamknij informację.